Lenovo, ThinkPad’in 25. yılını çok özel bir modelle kutluyor!

Lenovo, 130 milyondan fazla satan ve birçok askeri testten başarı ile geçen efsane dizüstü bilgisayar modeli ThinkPad’in çeyrek asırlık ömrünü, sınırlı sayıda üretilen ThinkPad Anniversary Edition 25 ile kutluyor.

5 Ekim, 2017- Lenovo, 130 milyondan fazla satan ve birçok askeri testi başarı ile geçen dizüstü bilgisayar modeli ThinkPad’in 25. yılını kutlamak için sınırlı sayıda üretilen yeni dizüstü bilgisayarını tanıttı. ThinkPad’in doğduğu Japonya’daki Yamato Labs’te düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtılan ThinkPad Anniversary Edition 25, ThinkPad’in 25. yılına özel olarak geliştirildi.

ThinkPad Anniversary Edition 25’in modern çizgilere sahip tasarımı, sosyal medya üzerinden ThinkPad’in sadık kullanıcıları ve hayranlarından gelen geri bildirimlerle oluşturuldu. ThinkPad’in klasikleşen özelliklerini içerisinde barındıran ThinkPad Anniversary Edition 25 aynı zamanda oldukça modern bir yapıya sahip. 14-inç dokunmatik HD ekrana sahip olan ürün Intel° Core™ i7-7500U işlemci ve NVIDIA GeForce 940MX grafik kartı ile destekleniyor.

ThinkPad Anniversary Edition 25, belirli ülkelerde sınırlı sayıda piyasaya sunulacak.

Tüm zamanların en iyi iş dizüstü bilgisayarı olan ThinkPad, önümüzdeki 25 yılda da, yarının teknolojilerini geliştirmeye, yenilemeye ve sunmaya devam edecek. Yamato Labs’in Eski Başkanı ve ThinkPad’in yaratıcısı olarak bilinen Arimasa Naitoh,ThinkPad ile geleceğin güvenli ellerde olduğuna inanıyor ve şunları söylüyor: “ThinkPad, orijinal 700C’den en son X1 Serisine kadar sunduğu yeniliklerle iş dünyasında büyük bir dönüşüm sağlayabileceğini ve müşteriye kesintisiz bir mobil deneyim sunabileceğini kanıtladı. Mühendis ekibimiz, teknolojinin hayatımıza entegre hale gelmesiyle beraber gelecekte ThinkPad’in yeni segmentler yarattığı ve kullanıcı deneyimini zenginleştirdiği bir dünya hayal ediyor.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.